Menele Fight Club

Menelgame.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Menelgame
  •  » Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

#1 2009-05-12 19:49:36

Barabarz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 8
Punktów :   

Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

Tutaj mozecie zamieszczac wasze pomysły na prowadzenie postaci , może ja zaczne. Moim zdaniem najlepiej najpierw rozwinac najbardziej jak sie da umiejetnosci ktore sie kończą , a w wolnych chwilach ładowac atak i obrone.. Czekam na wasze pomysły ; ]


PBH !

Offline

 

#2 2009-05-12 20:08:29

anatoly1

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

Moim zdaniem lepiej wykształcić atak/obrona/zręczność i zaczynać atakować , z kasy zarobionej szkolić pozostałe rzeczy ; )

Offline

 

#3 2009-05-12 20:30:38

Ciawer

Administrator

571095
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

Mo styl grania : to ja powiem tak poziom edukacji najlepiej ulepszyć tylko na 5 poziom [Knajpa] bo późniejsze treningi poziomu edukacji są zbyt kosztowne i w sumie mało opłacalne a więc naszym najważniejszym źródłem dochodu będzie zwierzak moja taktyka bardziej składa się z ataku ale nie może zabraknąć nam obrony na wszelki wypadek dlatego musimy mieć wykształcone kontakty towarzyskie które dodają właśnie zwierzaki i mieszkania ale aby to zrobić to trzeba najpierw wykształcić mowę.Najlepiej kupić zwierzę z wysokim atakiem/defem i atakować graczy ze słabszymi zwierzakami jeżeli mamy farta to zarobimy więcej niż na datkach jak i punktów się szybko narobimy ;)jest też druga taktyka której używałem to jest kupno zwierza z jak największym współczuciem przez co mamy o wiele większe datki! ale uwaga stajemy się łatwym łupem dla innych atakujących nas graczy dlatego i tak polecam zwierze na atak.Pierwszym zwierzem godnym uwagi jest wąż który ma ogromny atak no i atakujemy graczy z pudlami którzy są bezbronni a z reguły mają dużo kasy z datków mój rekord pieniężny po zaatakowaniu gracza z pudlem jest 412zł chciałbym dodać ze jak najlepiej jest szybko wykształcić 20 zręczności bo właśnie wtedy widzimy nadchodzące na nas ataki na które się możemy przygotować.Jest tez możliwość uniknięcia ataku z małym prawdopodobieństwem na początku około 5 %.Aha chce dodać ze jak szukacie uniwersalnego zwierza to owczarek niemiecki którego dostajemy na 10 poziomie kontaktów towarzyskich  będzie w sam raz bo ma zrównoważone atak/def/współ.Jeśli zapytacie o ''kieszonkowca'' to powiem tyle że wielu narzeka że nie widzą żadnej różnicy większych zarobków ale można zrobić jak się ma dużo kasy.''Koncentracja'' działa to tak że kiedy uruchomimy to kształcenie wraz z poziomem koncentracji wzrasta o 5 % jak już dawać to najlepiej raz po razie od razu na 3 poziom bo na 1 [brak możliwości zbierana puszek oraz atak przedłożony o 1,5h] a 2 poziom [atak wydłużony o 1,5h] na 3 poziomie odzyskujemy możliwość normalnego ataku i mamy szybkie kształcenie na koniec dodam że bez bandy się nie obejdzie sam robię tak ze atakuje ziomka bez bandy dla pewności ze mi nie najebią jego kumple i zapamiętajcie atakuj tylko takich z słabszym lub takim samym zwierzem. Dzięki ale się rozpisałem ;D a i jeszcze coś uważać na promile bo wraz z upiciem zmniejsza nam się obrona!


Chcesz dołączyć? Pisz GG:571095!

Offline

 

#4 2009-05-12 20:58:51

LoJtMaN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

No no ! Ciawer ma racje
Ale co do atakowania ludzisk bez bandy ? Dla mnie tandeta ! Ci mają najwięcej kasy... Ja zawsze wchodze w gostka, o widze że najlepszy w jego bandzie, e tam nikt mi krzywdy nie zrobi
Niedawno zaatakowałem jednego z lepszych w bandzie... Nagroda wyśmienita :

LoJtMaN_ ukradł ZdziH zł549,75* przez co odebrał mu 133 punktów.
* - to nagroda

Ja cały czas atakuje i się kształce (jak mam czas i nudy to napadam na coś łatwego) Wszystko sie sumuje i jest jak jest (nr. 1 :] ).

Offline

 

#5 2009-05-12 21:08:10

Ciawer

Administrator

571095
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

ale zważ na to ze tacy bez bandy nie mają gdzie wpłacać kasy i często mają ja przy sobie po drugie [nr1] co to ma być za napinka? wiemy ze jesteś najlepszy...


Chcesz dołączyć? Pisz GG:571095!

Offline

 

#6 2009-05-13 17:40:53

LoJtMaN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

Bez bandy nie zawsze ma dużo kasy, robią tak jak niektórzy od nas ;] Zbierają puchy i czekają na dobry kurs ...

Offline

 

#7 2009-05-13 20:32:55

Ciawer

Administrator

571095
Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

pamiętaj że ty jesteś w dobrej bandzie powiedzmy i masz tam te ulepszenia np. do ataku / obrony no i nad takim bez bandy masz nawet duża przewagę dlatego atakowanie takich jest łatwiejsze i prostsze bo się nie musisz obawiać jego kumpli ;D


Chcesz dołączyć? Pisz GG:571095!

Offline

 
  • Index
  •  » Menelgame
  •  » Jak rozwijac postac ? Wasze taktyki na menela. ; D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoogra.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.nzrz.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.ls-mods-2011.pun.pl